loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Dostawa

dostawa gratis od 100 zł

funkidz

sklep z akcesoriami dla psów i kotów

Serum do twarzy regenerujące Organic Man
Cena:52,00 PLN
Wysyłka od: 12.00 PLN
Bestsellery
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Subskrypcja
Zapisz się do newslettera:
Forza10 Urinary Active 4 x 454g - dla kota
Cena:89,61 PLN
107,96 PLN
Wysyłka od: 15.00 PLN
Regulamin

  Regulamin Sklepu Internetowego

zdrowakarma.pl


 

 

Właścicielem Sklepu Internetowego zdrowakarma.pl jest
ComaLand – Leszek Buczak
Firma z siedzibą w Rybniku, ul. Mglista 17d/37

Wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Rybnik
pod numerem 29001/2007

NIP: 633-153-91-44
REGON: 277654043
tel. 501 676 001
e-mail: sklep@zdrowakarma.pl


Postanowienia początkowe.

Podczas składania zamówienia należy zaznaczyć, że zgadzasz się z postanowieniami regulaminu. Jeśli którykolwiek z zapisów budzi Twoje zastrzeżenia, bądź nie jest według Ciebie jednoznaczny – skontaktuj się z nami. Uzyskasz od nas interpretację budzącego wątpliwość zapisu.

 

Ceny


Wszystkie podane w sklepie ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT. Na łączną wartość do zapłaty składają się wyłącznie:

- suma cen zamówionych towarów

- koszt wysyłki towarów

Nie doliczamy żadnych dodatkowych – ukrytych kosztów. Jeśli w którymkolwiek momencie zakupów stwierdzisz cokolwiek niepokojącego w wysokości należnej kwoty daj nam o tym znać niezwłocznie – wyjaśnimy problem. Wszelkie operacje matematyczne których wynikiem jest ostateczny koszt zamówienia są dokonywane przez algorytm programu komputerowego – nie powinny więc zdarzać się żadne pomyłki.
Koszty przesyłki można spawdzić dodając na stronie dotyczacej kosztów dostawy.


Realizacja zamówień

 

Złożone zamówienia staramy się realizować w możliwie najkrótszym czasie. Robimy wszystko, aby zakupiony towar opuścił nasz magazyn w terminie do 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Jeśli pojawi się jakikolwiek problem, który uniemożliwiałby wywiązanie się z tego postanowienia – kontaktujemy się tak szybko jak to możliwe z Kupującym, aby ustalić sposób rozwiązania problemu

Zamówienia składane w naszym sklepie przyjmowane są drogą elektroniczną z wykorzystaniem sklepu internetowego zdrowakarma.pl przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00

 


Wysyłka Towaru i Płatności

Towar dostarczany jest wybraną przez nas firmą kurierską lub  Pocztą Polską. Dostarczenie towaru do Klienta jest płatne. Płatność za zakupy może być dokonana przy odbiorze (przesyłka kurierska pobraniowa) lub przelewem (przesyłka kurierska  i przesyłka pocztowa)

Honorowane są następujące formy płatności: Przelew, karta płatnicza i kredytowa, gotówka przy odbiorze za pobraniem.

Koszt dostawy jest automatycznie doliczany do kwoty zamówienia.

Zamówiony towar zostanie wysłany na adres podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.

zdrowakarma.pl nie realizuje zamówień bez podanego numeru telefonu kontaktowego.


Anulowanie zamówienia

Zamawiający może anulować swoje zamówienie, jeżeli nie otrzymało ono statusu "Wysłane". Po wysłaniu towaru z naszego magazynu w celu rezygnacji z zakupu towaru należy rozpocząć procedurę zwrotu towaru.

 

ZWROTY

Z towaru zakupionego w Sklepie Internetowym zdrowakarma.pl można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Towar musi być odesłany w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana konieczna była w granicach zwykłego zarządu. Sklep Internetowy zdrowakara.pl gwarantuje dokonanie w taki sam sposób w jaki zamówenie zostało opłacone (chyba, że kupujący wyraźnie zgodzi sie na inny sposób zwrotu, który nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami) w ciągu 14 dni od zgłoszenia rezygnacji z towaru przez Zwracającego. Do zwracanego towaru prosimy o dołączenie dowód zakupu (nie jest to konieczne jednak może znacznie przyspieszy procedurę zwrotu pieniędzy) oraz oświadczenie, że nabywca rezygnuje z zakupu z podaniem imienia, nazwiska, adresu, oraz numeru konta (jeśli zwrot ma być dokonany w formie przelewu), na które Sklep Internetowy zdrowakarma.pl ma przelać pieniądze.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można przesłać pocztą na adres firmy lub drogą elektroniczna na adres sklep@zdrowakarma.pl lub dostarczyć je w inny, dogodny dla kupującego sposób.
Kupujący ponosi wyłącznie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, w szczególności koszt odesłania towaru do sprzedającego.
W przypadku gdy kupujący wybrał formę doręczenie produktów inną niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedającego wtedy sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu dodatkowych kosztów przez niego poniesionych.


Wady towarów

Jeżeli zakupiony i dostarczony  towar będzie posiadał wady techniczne, produkcyjne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem należy odesłać wadliwy towar. Koszt przesyłki w takim przypadku ponosi sklep zdrowakarma.pl

 


REKLAMACJE KONSUMENCKIE

Na wszystkie towary zakupione w Sklepie Internetowym zdrowakarma.pl udzielana jest 12  miesięczna gwarancja. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu - paragon , faktura VAT.

Reklamowany towar przesyłany do nas powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.

Reklamacja zostanie rozpatrzona i o decyzji o sposobie jej załatwienia Klient zostanie poinformowany   w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis niezgodności towaru z umową oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę ComaLand – Leszek Buczak  z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Pełny opis nasze Polityki Prywatności znajdziesz klikając tutaj.


REJESTRACJA

Żeby zostać stałym klientem Sklepu Internetowego zdrowakarma.pl należy się zarejestrować.

Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97 r. ).

 

ZAPRASZAMY!