loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Koebers Energie Hochleistung 1 kg - sucha karma dla aktywnych psów
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:25,00 PLN
Wysyłka od: 12.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Koebers
 • Producent: Koebers
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów


Karma krokietowa


Logo Koebers

Karma odpowiednia dla psów pracujących i aktywnych (psy sportowe, zaprzęgowe, stróżujące) lub psów o zbyt małej masie ciała. Wysoka zawartość świeżego mięsa wołowego (50%) oraz wysokowartościowego tłuszczu z nerek, zapewnia dużą przyswajalność kramy i jej efektywne trawienie. Ta bogata w białko, zdrowa karma ze względu na swe właściwości smakowe i niewielkie dawki nadaje się wspaniale także dla wybrednych czworonogów o słabym apetycie.Skład - surowce:
Mięso wołowe i cielęcina, razem 50%:
- głowizna wołowa i cielęca, żwacze wołowe, tłuszcz z nerek wołowych, wątroba wołowa, przełyki wołowe
Produkty zbożowe:
- mąka pszenna
Pozostałe:
- warzywa korzenne z przewagą
marchwi
- drożdże piwne, witaminy, minerały
Skład - analiza:
białko surowe - 30,00%
tłuszcz surowy - 20,90%
popiół surowy - 11,90%
wilgotność - 8,00%
włókno surowe - 4,00%
wapń - 2,90%
fosfor - 1,50%
sód - 0,40%
Dodatki na 1kg karmy:
witamina A - 16.000 i. E.
witamina D3 - 2.000 i. E.
witamina E - 20 mg
żelazo - 48 mg
cynk - 36,66 mg
mangan - 20 mg
siarczan miedzi (II) - 3,33mg
jod - 0,60 mg
selen - 0,10 mg
Wartość energetyczna: 450 kcal/100 g


Tabela dawkowania karmy
Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.

Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi
opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa.

W pierwszych dniach stosowania karmy Koebers (a także przy każdej zmianie karmy) dla lepszego przyswajania nowej karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Nową karmę dobrze jest wprowadzać stopniowo, przechodząc od starej do nowej przez okres kilku dni.
Po zmianie karmy, szczególnie jeśli poprzednia karma zawierała sztuczne konserwanty, w pierwszych dniach może wystąpić rozluźnienie kału. Jego konsystencja powinna się po krótkim okresie (kilka dni) unormować. W przeciwnym przypadku należy skonsultować się z nami lub z lekarzem weterynarii.


W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy - nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.

Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!

Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze i odpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.

Karmy Koebers podlegają regularnej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.

Poniższe tabele pomogą Państwu samodzielnie dobrać właściwą karmę stosownie do wieku

i poziomu aktywności Waszego podopiecznego:
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...