loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Próbki karm Koebers
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1,00 PLN
Wysyłka od: 12.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Koebers
 • Producent: Koebers
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów


Próbki karm dla psów
firmy Koebers
Logo Koebers

Mamy przyjemność zaproponować Państwu próbki karm tej znakomitej i wysoko cenionej przez wielu hodowców firmy. Proponowane przez nas próbki to zestaw kilku (od 6 do 8) woreczków zawierających średnio po ok. 100 gram karmy (łączna waga przesyłki to 500 - 900 gram).

Jeśli chcesz otrzymać od nas próbki karm - zakup je tutaj. W komentarzu do zamówienia opisz nam swojego psa - Chcemy poznać jego:

rasę .... wiek .... aktywność .... przebyte choroby .... dotychczasowe karmy.....

Interesuje nas wszystko, co może mieć wpływ na dobór właściwej diety. Postaramy się na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia zaproponować właściwą karmę i sposób jej podawania.

Każdy użytkownik może dokonać zakupu tylko jednego zestawu próbek.


W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy - nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.

Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!

Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze i odpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.

Karmy Koebers podlegają regularnej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.
Poniższe tabele pomogą Państwu samodzielnie dobrać właściwą karmę stosownie do wieku

i poziomu aktywności Waszego podopiecznego:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...