loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Koebers Welpennahrung 5 kg - karma dla szczeniąt Puppy
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:94,99 PLN
Wysyłka od: 15.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Koebers
 • Producent: Koebers
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie KlientówKarma płatkowa
Logo KoebersKarma dla szczeniąt wszystkich ras od 17 dnia życia do 5/6 miesiąca. Idealnie zbilansowana dla potrzeb młodego organizmu. Każdy worek karmy zawiera 50% świeżego, specjalnie selekcjonowanego mięsa wołowego, hydrolizowane płatki zbożowe o wysokiej wartości odżywczej, warzywa, a także wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju witaminy i minerały.Skład - surowce:
Mięso wołowe, razem 50%:
- głowizna, żołądki (żwacze, kręgi), mięśnie, policzki, flak
Produkty zbożowe:
- w pełni hydrolizowane płatki pszenne, owsiane, ryżowe
i kukurydziane
Pozostałe:
- warzywa korzenne z przewagą
marchwi
- drożdże piwne, witaminy, minerały
Skład - analiza:
białko surowe - 28,00%
tłuszcz surowy - 12,00%
popiół surowy - 6,60%
woda - 8,00%
włókno surowe - 3,00%
wapń -1,50%
fosfor - 1,00%
sód - 0,35%
Dodatki na 1kg karmy:
witamina A - 8.000 i. E.
witamina D3 - 1.000 i. E.
witamina E - 10 mg
żelazo - 72 mg
cynk - 55 mg
mangan - 30 mg
siarczan miedzi (II) - 5 mg
jod - 0,90 mg
selen - 0,15 mg

Wartość energetyczna: 410 kcal/100 g


Tabela dawkowania karmy
 UWAGA! Ilości w tabeli są orientacyjne i wymagają dostosowania do rzeczywistych potrzeb szczeniąt na podstawie własnych obserwacji.


Karmę zalać wodą, zamieszać i po 2–3 minutach podawać.

Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.

Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi
opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa.

W pierwszych dniach stosowania karmy Koebers (a także przy każdej zmianie karmy) dla lepszego przyswajania nowej karmy, należy dawać nieco mniejsze porcje niż podane w tabeli. Nową karmę dobrze jest wprowadzać stopniowo, przechodząc od starej do nowej przez okres kilku dni.
Po zmianie karmy, szczególnie jeśli poprzednia karma zawierała sztuczne konserwanty, w pierwszych dniach może wystąpić rozluźnienie kału. Jego konsystencja powinna się po krótkim okresie (kilka dni) unormować. W przeciwnym przypadku należy skonsultować się z nami lub z lekarzem weterynarii.


W karmach Köbers wykorzystuje się jedynie zdrowe, czyste, pełnowartościowe (przeznaczone na rynek spożywczy - nieodpadowe) mięso wołowe, jagnięce, płatki zbożowe, warzywa, naturalne witaminy, mikro i makroelementy. Szczególną zaletą naszych karm jest ilość świeżego mięsa - stanowi ono 50% zawartości każdego opakowania.

Do produkcji nie wykorzystuje się mączek mięsnych ani kostnych, nie przerabia produktów sojowych ani witaminy K3.

Żadne produkty Koebers w żadnej fazie produkcji nie są testowane na zwierzętach!

Karmy są stale badane przez Zaprzysiężony Instytut Bakteriologiczny oraz dwie niezależne rolnicze instytucje badawcze i odpowiadają one najwyższym wymaganiom jakościowym. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa - zawierają wszystkie potrzebne składniki w najlepszym gatunku - prawidłowo dobrane i wyselekcjonowane. Dopuszczane przez nas do produkcji świeże mięso podlega ostrej kontroli higienicznej, zarówno u nas, jak i w lokalnych rzeźniach, z których jest dostarczane. Nasi dostawcy gwarantują nam, że ich zwierzęta pochodzą z kontrolowanych niemieckich hodowli.

Karmy Koebers podlegają regularnej kontroli przez Instytut bakteriologiczny oraz Urząd Gospodarki Rolnictwa i każdorazowo uznawane są za karmy najwyższej jakości.
Poniższe tabele pomogą Państwu samodzielnie dobrać właściwą karmę stosownie do wieku

i poziomu aktywności Waszego podopiecznego:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...