loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Forza10 Solo Diet z koniną 100g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:6,99 PLN
Wysyłka od: 12.00 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 • Forza10
 • Producent: Forza10
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie KlientówKarma dla psów Solo Diet Konina

firmy Forza10
Logo   Forza10

Karma mokra

Forza10 Solo Diet z koniną to hipoalergiczny pasztet mięsny z pojedynczym źródłem białka - koniną. Nie zawiera mięsa ani tłuszczu zwierząt z intensywnych hodowli zatem pozbawiona jest pozostałości chemicznych i farmaceutycznych. Może być stosowany jako codzienny posiłek lub dodatek do diety bez ryzyka wystąpienia nietolerancji lub alergii pokarmowych. Produkt bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Szczególnie polecamy właścicielom, którzy chcą karmić swoje czworonogi w zdrowy sposób, tym co psy najbardziej lubią - mięsem. Doskonałe rozwiązanie dla psów, które nie przepadają za suchą karmą. Pasztet można również stosować u diabetyków, przy nietolerancji glutenu oraz podczas rekonwalescencji.

Skład - surowce:
100% mięsa z konia, minerały, glukoza
Skład - analiza:
wilgotność 80%
białko surowe 8,5%
tłuszcz surowy 6%
włókno surowe 0,4%
popiół surowy 1,4%
Dodatki na 1kg karmy:
witamina A 5.000 IU
witamina D3 910 IU
witamina E 200 mg
chlorek choliny 400 mg
l-karnityna 180 mg

Pierwiastki śladowe:
chelat cynku 15 mg
chelat żelaza 15 mg
selen organiczny 0,2 mg

Wartość energetyczna: 936 kcal/kg - 3,9 MJ/kg

Zgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.


Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie psów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego psa.

UWAGA: najlepsze rezultaty osiąga się stosując Forza10 jako jedyną karmę dla psa. Nie zaleca się stosowania jakiejkolwiek innej karmy nawet w najmniejszych ilościach (dotyczy również resztek obiadu, kości, wszelkich przekąsek i zachęt!)

Pies powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Najlepiej wykorzystać przed… (data z tyłu opakowania)
Numer partii, waga netto, numer identyfikacyjny… (podane z tyłu opakowania)


FORZA10 jest wynikiem wielu lat weterynaryjnych doświadczeń wspartych badaniami klinicznymi. Forza10, najbardziej znana linia karm SANYpet, doceniana przez właścicieli kotów i psów na całym świecie, powstała dzięki badaniom przeprowadzonym przez dr. Sergio Canello. Dr. Canello pierwszy badał nietolerancje pokarmowe, które są główną przyczyną większości patologii u psów i kotów.

Badania przeprowadzone przez departament badań i rozwoju SANYpet, we współpracy z niezależnymi naukowcami i profesorami, potwierdziły że stała obecność pozostałości farmakologicznych w mięsie pochodzącym z hodowli intensywnych jest główną przyczyną tych zmian.

Formuła wszystkich karm Forza10 zakłada obecność białek nie pochodzących z mięsa z hodowli intensywnych. Zamiast tego używane są: ryby morskie, mięso organiczne (mięso z jelenia, jagnięcina, mięso z dzika) razem z innymi naturalnymi składnikami jak np. ananas czy żeń-szeń.

Nie używamy syntetycznych antyoksydantów i konserwantów, w zamian stosując wit. E
i ekstrakty z rozmarynu.

SANYpet pragnie z dumą ogłosić, że posiada unikatową formułę - wynik wielu lat naukowych doświadczeń - niemożliwą do skopiowania przez innych. Nikt nie może skopiować doświadczenia!
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...