loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Forza10 Maintenance makrela z kurczakiem i białymi winogronami 75g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:5,99 PLN
Wysyłka od: 12.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Forza10
 • Producent: Forza10
 • Realizacja zamówienia: 24 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie KlientówKarma dla kotów Maintenance makrela z kurczakiem i białymi winogronami

firmy Forza10
Logo  Forza10

Karma mokra

Forza10 Maintenance makrela z kurczakiem i białymi winogronami to kawałki rybne i mięsne z dodatkami roślinnymi dla wszystkich kotów. Karma pozbawiona chemicznych i farmaceutycznych pozostałości, które są przyczyną stanów zapalnych organizmu. Nie zawiera mięsa ani tłuszczu zwierząt z intensywnych hodowli. Bogata w kwasy Omega3 działające przeciwzapalnie i zmniejszające ryzyko nadwagi. Pasztet może być stosowany jako codzienny posiłek lub dodatek do diety bez ryzyka wystąpienia nietolerancji lub alergii pokarmowych. Produkt bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. 100% naturalnych składników. Wysokojakościowy produkt o wysokiej strawności. Doskonałe rozwiązanie dla kotów, które nie przepadają za suchą karmą.

Szczególnie polecamy:

- dla kotów nietolerujących glutenu
- jako alternatywa dla tradycyjnego mięsnego pożywienia
- do mieszania z suchą karmą (w celu podniesienia jej smakowitości)
- jako źrodło energii o wysokiej wartości biologicznej

Skład - surowce:
makrela 44%, mięso z kurczaka 23%, winogrona białe 5%, ryż 1%
Skład - analiza:
wilgotność 82%
białko surowe 12%
tłuszcz surowy 0,2%
włókno surowe 1%
popiół surowy 3%


Wartość energetyczna: 500 kcal/kg - 2,1 MJ/kgZgodnie ze współczesnymi zaleceniami żywieniowymi - podaną w tabeli ilość należy podzielić na dwa posiłki i podawać je rano i po południu.


Podane ilości karmy są ilościami szacunkowymi opartymi na wieloletnich doświadczeniach praktycznych. W każdej rasie kotów znajdują się osobniki o różnej przemianie materii, dlatego ilość karmy należy dopasować indywidualnie dla każdego kota.

UWAGA: najlepsze rezultaty osiąga się stosując Forza10 jako jedyną karmę dla kota. Nie zaleca się stosowania jakiejkolwiek innej karmy nawet w najmniejszych ilościach (dotyczy również resztek obiadu, kości, wszelkich przekąsek i zachęt!)

Kot powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Najlepiej wykorzystać przed… (data z tyłu opakowania)
Numer partii, waga netto, numer identyfikacyjny… (podane z tyłu opakowania)Kwasy Omega 3 i 6 - stabilizują rozwój komórkowy, wzmacniają organizm. Szczególnie wpływają na właściwe funkcjonowanie układu okrywowego - czyli skóry i sierści.
FORZA10 jest wynikiem wielu lat weterynaryjnych doświadczeń wspartych badaniami klinicznymi. Forza10, najbardziej znana linia karm SANYpet, doceniana przez właścicieli kotów i psów na całym świecie, powstała dzięki badaniom przeprowadzonym przez dr. Sergio Canello. Dr. Canello pierwszy badał nietolerancje pokarmowe, które są główną przyczyną większości patologii u psów i kotów.

Badania przeprowadzone przez departament badań i rozwoju SANYpet, we współpracy z niezależnymi naukowcami i profesorami, potwierdziły że stała obecność pozostałości farmakologicznych w mięsie pochodzącym z hodowli intensywnych jest główną przyczyną tych zmian.

Formuła wszystkich karm Forza10 zakłada obecność białek nie pochodzących z mięsa z hodowli intensywnych. Zamiast tego używane są: ryby morskie, mięso organiczne (mięso z jelenia, jagnięcina, mięso z dzika) razem z innymi naturalnymi składnikami jak np. ananas czy żeń-szeń.

Nie używamy syntetycznych antyoksydantów i konserwantów, w zamian stosując wit. E
i ekstrakty z rozmarynu.

SANYpet pragnie z dumą ogłosić, że posiada unikatową formułę - wynik wielu lat naukowych doświadczeń - niemożliwą do skopiowania przez innych. Nikt nie może skopiować doświadczenia!
Polecamy